Ada Paciorek

Fizjoterapeutka dziecięca
NDT Bobath

Jestem fizjoterapeutą specjalizującym się w rehabilitacji dzieci i niemowląt. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku fizjoterapia.

Doświadczenie i praktykę zawodową w pracy z dziećmi i niemowlętami zaczęłam zdobywać jeszcze podczas studiów, odbywając staż na oddziale dziennym zaburzeń wieku rozwojowego w specjalistycznej przychodni rehabilitacyjnej dla dzieci Reha-Medica w Wołominie. Po ukończeniu studiów rozpoczęłam pracę w charakterze terapeuty NDT-Bobath w Centrum Fizjoterapii i Treningu Personalnego FizjoSportMed we Wrocławiu oraz w Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjnym Promyk Słońca we Wrocławiu. Doświadczenie w pracy z wcześniakami i noworodkami zdobywałam również podczas stażu w Klinice Neonatologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Obecnie pracuję w Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjnym Fundacji Promyk Słońca oraz w gabinecie fizjoterapii dziecięcej Reharys.pl.

Jestem również instruktorem sportu. Doświadczenie zdobyte podczas prowadzenia zajęć z akrobatyki i gimnastyki artystycznej dla dzieci (Evolution Academy) wykorzystuję w trakcie realizowanych terapii.